Pojistka na hadice

Nový produkt

Pojistka na hadice, určená pro zamezení rozpojení hadic.

Více informací

100 Kč s DPH

Více informací

Obal pojistky je vyroben z mosazi, kolík pojistky je vyroben z nerez oceli. Tyto materiály zajišťují dlouhodobou odolnost vůči korozi. Chod speciální pružiny je velice jemný a samotná pružina má vysokou životnost. Díky této pružině jde kolík s minimálním odporem zamáčknout a po uvolnění se vrací zpět do původní polohy, takže nepoznáte rozdíl zapojení s pojistkou a bez pojistky. 

    Montáž pojistky je nyní ještě jednodušší. Pozornost musíte věnovat přesnému umístění pojistky na koncovce. Ten musí být co nejvíce vzdálen od zubu na dané koncovce. Zároveň však musí být v takové vzdálenosti, aby byl kolík pojistky stlačen koncovkou, kterou připojujeme i v případě, že pojede tzv. zub po zubu. To platí pouze pro béčka. U céčkové koncovky je prostor v koncovce malý, a proto kolík můžete umístit prakticky kdekoliv. Vyvrtejte díru o průměru 8,9 mm. Závitníkem M10*1 udělejte závity. Doporučujeme použít lepidlo na závity Loctite 243. Poté pojistu našroubujete do koncovky.

          Montáž pojistek je vhodná na stroj a kompletně na rozdělovač. Někteří proudaři je používají na proudnice, pro větší jistotu a bezpečnost.  

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Pojistka na hadice

Pojistka na hadice

Pojistka na hadice, určená pro zamezení rozpojení hadic.